Přinášíme stavební společnosti Goopan zákazníky ze sociálních sítí.

I stavební společnosti v současné chvíli zažívají krušnější chvíle. Vysoké ceny energií, materiálů, pozemků či nižší dostupnost hypoték a podobně. Prodávat se ale musí dál a právě nyní se ukazuje důležitost kvalitního online marketingu, který v současné době napříč všemi průmysly hraje hlavní roli při hře o zákazníka. Přímý tah na branku s koncepcí. Přesně tohle jsme zavedli v reklamách na sociálních sítích jihočeské firmy. A funguje to!

Představení klienta.

Stavební společnost Goopan pochází z Písku.

S respektem k přáním zákazníka a ruku v ruce s letitými zkušenostmi kreslí, vytváří a staví projekty, které znamenají rodinu a představují moderní bydlení. Krása architektury se prolíná s funkčností a snoubí tak osobitý životní styl. Koncept a přístup, který se stále vyvíjí, získala jihočeská firma po dobu 19 let strávených v oboru.

Velmi si zakládají na individuálním přístupu. Představené vizualizace, půdorysy a typové domy jsou jen ilustrací možných představ. Vzorové domy jsou katalogem možností, které nabízí. Avšak přání zákazníka, požadavky a nápady jsou tím, co společnost respektuje a podle čeho se formuje finální dílo.

Nacházíme směr.

Do spolupráce jsme se dali na začátku roku 2021. V roce, kdy gradovala koronavirová pandemie. Firma se dostala do finančních potíží, ztrácela zákazníky a zkrátka potřebovala nakopnout. Po shlédnutí veškerého obsahu na sociálních sítích jsme museli konstatovat, že se nám potenciál zdá nevyužitý, jelikož relativně kvalitní content postrádal provázanost napříč placenými kampaněmi. A tak jsme se ihned dali do práce.

Určené cíle. Jasná vize. Kvalitní analýza.

Rychle jsme zjistili, že kooperace s šéfkou marketingu bude nadstandardní a především jasně daná z pozice cílů a vize tak, aby se společnost mohla dostat zpět do zisku. Skvěle zpracovaný plán byl ihned zapracován do kampaní. Sběr co nejrelevantnějších kontaktů na potenciální zákazníky. Koncept, jehož strategie vyžadovala kvalitní nastavení a rychlou reakci na základě získaných dat.

Je potřeba si uvědomit, že pro kvalitní výkonnostní marketing na sociálních sítích je potřeba víc než pouze čtivá textace, tvorba poutavých vizuálů a následných reklam.

Je potřeba také podrobná analýza. Poté, co proběhne další důležitý krok - precizní nastavení pixelu a účtu tak, aby byl stoprocentně měřitelný v Google Analytics, přichází na řadu vyhodnocení kampaní, jež hraje zásadní roli při dalším chování a řízení kampaní klienta.

My jsme si výsledky jednotlivých metrik spočítali dostatečně rychle na to, abychom dokázali neustále generovat nové kontakty.

Přes 300 % nárůst generovaných leadů za jediný měsíc.

To se nám skutečně během krátké chvíle povedlo. Chuť do další práce byla proto velká!

Po aplikaci správného počtu kampaní, solidní analýze a následné reakci na ni se vedení společnosti mohlo radovat z dílčího úspěchu, na který jsme ihned dál navázali.

Během koronavirové krize se Facebook a Instagram výrazně změnil, co se týče faceliftu inzerentní platformy Business Manager. Počet reklamních účtů vzrostl jako nikdy předtím v historii této profese. Díky tomu, že jsme drželi krok a dokázali jsme reagovat na nastalou situaci, přišel zasloužený boom.

Rebranding. Vynikající obsah. Přímý tah na branku.

V létě toho samého roku se vedení rozhodlo pro rebranding značky. Trefa do černého. V srpnu jsme po skvěle zpracovaném rebrandingu spustili nové vizuály, které hrály společně na webu, sociálních sítích, a také PPC reklamách. Toto je další důležitý faktor úspěchu. Hrát takzvaně jedny housle. Když si v orchestru hraje každý podle svého, začnou Vás bolet uši a odcházíte pryč. Stejně tak je to na poli online marketingu.

2022 - přes 100 relevantních poptávek měsíčně ze sociálních sítí✔️

V dubnu letošního roku jsme museli opět reagovat. Na základě všech okolností, které se ve světě dějí, byl trh s nemovitostmi a stavebnictvím jedním z nejzasazenějších vůbec. Boj o zákazníka ale neutuchá, a tak jsme spustili další online kampaně v kombinaci s velmi dobře nastavenými webovými stránkami.

Jejich cílem bylo další navýšení klientské báze. A to se povedlo. Nyní generujeme přes 100 relevantních poptávek měsíčně. Ono zvýrazněné slovo je to nejdůležitější. Nevolají nám jen lidé, nýbrž správní lidé, ze kterých se pak snadno stávají naši zákazníci.

A o to v podnikání jde. Jsme rádi, že takto můžeme pomáhat ve spolupráci především s marketingovou šéfkou stavební společnosti Goopan Lenkou Jirků.

Zvyšte svoje online prodeje ještě dnes

Konzultace zdarma